Konkurs je istekao.

Veterinar

Piljan Komerc d.o.o.

Beograd (poslodavac nudi smeštaj)

Adrese mesta rada

  • Beograd, Boljevci, opština Surčin

12.07.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Piljan Komerc je porodična firma koja uspešno posluje preko 20 godina i u čijem razvoju aktivno učestvuju 3 generacije.

Raspisuje konkurs za Veterinara na farmi svinja.

OPIS POSLA:

  • Sprovođenje plana vakcinacije na farmi
  • Svakodnevno praćenje zdravstvenog stanja na farmi i lečenje životinja
  • Praćenje i kontrola ishrane životinja
  • Rukovođenje i organizacija poslova na farmi.

USLOVI:

  • Viša stručna sprema (VI stepen) ili fakultet (VII stepen)
  • Iskustvo na farmi svinja minimum 1 godina

ŠTA NUDIMO:

  • Dobre uslove rada
  • Sigurnu i redovnu platu
  • Obezbeđeni novi stanovi za smeštaj i hrana

Naša farma broji 150 umatičenih krmača i preko 2000 životinja u ostalim kategorijama. Ukoliko ste posvećeni, vredni i volite životinje pozivam Vas da postanete deo našeg uspešnog tima!

    Konkurs je istekao.

    Piljan Komerc d.o.o. Beograd - Zemun

    • Braće Gavrajić 43 11275 Boljevci, Boljevci, Srbija
    • PIB: 100194684

    Direktan link do oglasa