Konkurs je istekao.

Vozač – dostavljač

Oil Distibution d.o.o.

Beograd

05.11.2021.

Oil distribution d.o.o. iz Beograda raspisuje konkurs za poziciju Vozač – dostavljač. Oil distribution d.o.o. je kompanija koja se bavi veleprodajom, snabdevanjem marketa, megamarketa, hotela, restorana.

Neophodna znanja i veštine:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Minimum SSS
  • Iskustvo na istim ili sličnim radnim u poslednje dve godine neophodno

Opis poslova:

  • Prijem robe od dobavljača, utovar i istovar robe
  • Održavanje higijene tovarnog prostora i kabine vozila koje duži
  • Pakovanje robe
  • Razvoz robe do krajnjih kupaca (uglavnom na teritoriji Beograda)
  • Odgovornost za robu koja se prevozi kao i za vozilo
  • Ažurno vođenje sve potrebne dokumentacije vezane za robu

Uslovi:

  • Rad na određeno/neodređeno vreme
  • Puno radno vreme
  • Spremnost na timski rad
  • Plata 45 000.00 RSD (početna)

Očekuje Vas:

  • Ostvarivanje karijere u perspektivnoj kompaniji na poziciji vozača
  • Rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju
  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa na ugovorene zarade
    Konkurs je istekao.

    Oil Distribution d.o.o.

    Oil Distribution je firma koja se bavi uvozom i distribucijom maslinovog ulja i drugih prehrambenih proizvoda.

    Direktan link do oglasa