Konkurs je istekao.

Vozač - manipulativni radnik

Balkanprogres d.o.o.

Beograd, Zrenjaninski put 129, Borča

23.10.2021.

60.000,00 - 65.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

"Balkanprogres" d.o.o. je preduzeće koje posluje od 1992. godine i bavi se uvozom, districubijom i prodajom guma za sve vrste vozila.Naša prodajna mreža rasprostranjena je širom Srbije. Balkanprogres je zvanični distributer renomiranih brendova kao što su Michelin, GT Radial, GoodYear, Kama, Kabat i drugih.

Raspisujemo konkurs za poziciju: VOZAČ KOMBI VOZILA

Opis poslova:

upravljanje vozilom na teritoriji Srbije
utovar i istovar robe
održavanje vozila
uredno vođenje dokumentacije
pažljivost u saobraćaju

Potrebna znanja i veštine:

srednja stručna sprema
poželjno radno iskustvo na poslovima vozača
odgovornost, tačnost, pouzdanost
vozačka dozvola kategorije: B, (poželjno C)

Očekujemo Vaše prijave.

Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

  • Jordana Simica 1, Kruševac, Srbija
  • PIB: 100230403
  • Matični broj: 07719175

Direktan link do oglasa