Konkurs je istekao.

Vozač sa B kategorijom

Vivara

Beograd, Zvečanska

06.11.2021.

80.000,00 - 100.000,00 RSD (mesečna plata) CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

Opis posla

Pružanje usluga prevoza članova udruženja na teritoriji grada Beograda.

Na poziciji Vas očekuju zaduženja:

  • Upravljanje vozilom B kategorije u skladu sa svim saobraćajnim propisima;
  • Briga i profesionalni odnos prema klijentima i vozilu;
  • Informisanje nadređenog o tehničkoj ispravnosti vozila.

Šta mi možemo da ponudimo:

  • Rad sa našim službenim vozilima;
  • Fleksibilno radno vreme;
  • Mobilnu aplikaciju sa velikom bazom klijenata;
  • Više mogućnosti zarade.

Procentualna ili fiksna zarada sa bonusima preko 100.000 rsd. Vi birate opciju.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo naše priče, volite izazove i rad sa ljudima, onda ste na pravom mestu.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije u trajanju minimum 5 godina;
  • Potrebno je da kandidat nije osuđivan, niti da se vodi krivičan postupak protiv njega;
  • Samo kandidati koji žive na teritoriji grada Beograda.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju i želite da se priključite našem timu, pošaljite nam svoju biografiju.

Prilikom prijave ostavite broj telefona kako bi te kolege kontaktirale.

Vidimo se na razgovoru za posao.

    Konkurs je istekao.

    Vivara

    • Braće Vučkovic 44, Beograd, Srbija
    • PIB: 112686037
    • Matični broj: 21719242

    Direktan link do oglasa