Konkurs je istekao.

Vozač šlepera u domaćem i međunarodnom saobraćaju

Enmon d.o.o.

Beograd, Kragujevac, Leskovac

29.10.2021.

Vozač šlepera, više izvršilaca, mesto zaposlenja: Beograd, Leskovac i Kragujevac.

Opis posla:

  • Prevoz robe
  • Priprema vozila
  • Praćenje potreba servisiranja
  • Preuzimanje prevozne dokumentacije
  • Kontrola robe
  • Izveštavanje o prevozu

Uslovi za kandidate:

  • Posedovanje vozačke dozvole E kategorije
  • Posedovanje važećeg lekarskog pregleda za vozača
  • Posedovanje kartice vozača
  • Posedovanje licence vozača
  • Da nije krivično osuđivan
  • Posedovanje Zelenog sertifikata

Uslovi rada:

  • Stimulativni finansijski uslovi
  • Redovna isplata zarade
  • Rad u pozitivnom okruženju
    Konkurs je istekao.

    ENMON

    ENMON d.o.o. je vodeća kompanija u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila već 33 godine i danas nastupa sa preko 50 maloprodajnih objekata širom Srbije, preko 30 širom Hrvatske, Severne Makedonije i Bosne i Hercegovine i veleprodajnim kompanijama u Nemačkoj, Italiji i Kanadi. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja.

    Direktan link do oglasa