Konkurs je istekao.

Vozač u domaćem transportu

Adam Šped System d.o.o.

Subotica, Surčin, Beograd

Adrese mesta rada

  • Subotica, Bikovački put 11
  • Surčin, Dobanovci

23.08.2022.

Kompanija ADAM-ŠPED SYSTEM d.o.o. Subotica, je osnovana 2003. godine kao porodična firma. Danas zapošljavamo preko 250 ljudi sa centralom u Subotici i poslovnim jedinicama u Dobanovcima, Sremskoj Mitrovici, Somboru, Senti, Šapcu, Kragujevcu, Inđiji i Batočini. Bavimo se poslovima u oblasti logistike, carinskog zastupanja, skladištenja i konsaltinga. U 2016. godini naša kompanija je proglašena za najbolju špediciju u Srbiji. Predanim radom težimo ka još boljim rezultatima, te Vas sa zadovoljstvom pozivamo da postanete deo tima čiji je primarni cilj postavljanje i podizanje standarda u svojoj branši. Adam-šped system d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Vozač u domaćem transportu B, C i CE kategorije (više izvršilaca)

Glavna zaduženja:

  • Transport robe u domaćem drumskom transportu,
  • Poznavanje transportne dokumentacije i procedura (zakonskih okvira),
  • Upravljanje i rad sa vozilima B, C ili CE kategorije u domaćem drumskom transportu.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B, C ili CE kategorije
  • Zdravstvena sposobnost (lekarski pregled),
  • Licenca za obavljanje poslova profesionalnog vozača - CPC za vozače sa C i CE kategorijom,
  • Taho kartica za vozače sa C i CE kategorijom,
  • Obavezno iskustvo.

Šta nudimo?

  • Povoljnu priliku za rad u uspešnom preduzeću koje se razvija,
  • Obnovljen vozni park,
  • Podsticajna primanja.

Kandidati koji su zainteresovani mogu da se jave putem telefona.

    Konkurs je istekao.

    ADAM-ŠPED SYSTEM doo, Subotica

    Kompanija ADAM-ŠPED SYSTEM d.o.o. Subotica, je osnovana 2003. godine kao porodična firma. Danas zapošljavamo preko 250 ljudi sa centralom u Subotici i poslovnim jedinicama u Dobanovcima, Sremskoj Mitrovici, Somboru, Senti, Šapcu, Batočini, Inđiji i Kragujevcu.  Bavimo se poslovima u oblasti logistike, carinskog zastupanja, skladištenja i konsaltinga. Vrednim radom, konstantno smo uvećavali svoj portfolio usluga i partnera sa kojima sarađujemo.  Dokaz da je kompanija Adam-Šped system na…

    Direktan link do oglasa