Konkurs je istekao.

Vozač u međunarodnom transportu C i E kategorije

Adam Šped System d.o.o.

Subotica

23.02.2023.

Kompanija ADAM-ŠPED SYSTEM d.o.o. Subotica, je osnovana 2003. godine kao porodična firma. Danas zapošljavamo preko 250 ljudi sa centralom u Subotici i poslovnim jedinicama u Dobanovcima, Sremskoj Mitrovici, Somboru, Senti, Šapcu, Inđiji i Batočini. Bavimo se poslovima u oblasti logistike, carinskog zastupanja, skladištenja i konsaltinga. U 2016. godini naša kompanija je proglašena za najbolju špediciju u Srbiji. Predanim radom težimo ka još boljim rezultatima, te Vas sa zadovoljstvom pozivamo da postanete deo tima čiji je primarni cilj postavljanje i podizanje standarda u svojoj branši. Adam-šped system d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Vozač u međunarodnom transportu C i E kategorije (više izvršilaca)

Glavna zaduženja:

Transport robe u međunarodnom drumskom transportu

Poznavanje transportne dokumentacije i procedura (zakonskih okvira),
Upravljanje i rad sa vozilima C ili E kategorije u međunarodnom drumskom transportu.
Uslovi:

Vozačka dozvola C ili E kategorije
Zdravstvena sposobnost (lekarski pregled),
Licenca za obavljanje poslova profesionalnog vozača - CPC za vozazače sa C i E kategorijom,
Obavezno iskustvo.
Šta nudimo?

Povoljnu priliku za rad u uspešnom preduzeću koje se razvija,
Obnovljen vozni park,
Podsticajna primanja.
Kandidati koji su zainteresovani mogu da se jave putem telefona

Konkurs je istekao.

ADAM-ŠPED SYSTEM doo, Subotica

Kompanija ADAM-ŠPED SYSTEM d.o.o. Subotica, je osnovana 2003. godine kao porodična firma. Danas zapošljavamo preko 250 ljudi sa centralom u Subotici i poslovnim jedinicama u Dobanovcima, Sremskoj Mitrovici, Somboru, Senti, Šapcu, Batočini, Inđiji i Kragujevcu.  Bavimo se poslovima u oblasti logistike, carinskog zastupanja, skladištenja i konsaltinga. Vrednim radom, konstantno smo uvećavali svoj portfolio usluga i partnera sa kojima sarađujemo.  Dokaz da je kompanija Adam-Šped system na…

Direktan link do oglasa