Konkurs je istekao.

Magacioner gotovih proizvoda

Industrija skroba Jabuka d.o.o.

Pančevo

25.03.2025.

ugovor puno radno vreme Obaveštenje o pregledu prijave

Industrija skroba Jabuka d.o.o. Pančevo, sa najdužom tradicijom na Balkanu u mokroj preradi kukuruza, svoje visokokvalitetne proizvode plasira na domaćem i inostranom tržištu proizvođačima u konditorskoj i prehrambenoj indurstiji, a prateće proizvode industriji proizvodnje papira i stočne hrane. 

Mi smo deo Almex grupacije i jedini proizvođač skroba na teritoriji Srbije.

Posvećeni smo razvoju i unapređenju poslovanja kako bi svojim kupcima ponudili proizvode najvišeg kvaliteta. Cilj nam je permanentan rast tržišnog učešća u skladu sa dugoročnom strategijom kompanije i razvojnim planovima o širenju poslovanja.

Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se - tražimo motivisanog i odgovornog kandidata za poziciju:

Magacioner gotovih proizvoda

Mesto rada – Pančevo, Skrobara

Vaš posao će biti:

  • Organizacija i koordinacija svih poslova u magacinu u cilju obezbeđenja efikasnosti i tačnosti;
  • Kontrola kvaliteta prijema/isporuke robe i praćenje skladišnih uslova; 
  • Koordinacija i komunikacija (interna sa službama u fabrici i eksterna sa kompanijama iz domena transporta);
  • Održavanje i unapređenje sistema za upravljanje zalihama;
  • Osiguranje poštovanja svih sigurnosnih i zakonskih propisa u magacinu;
  • Vođenje magacinske dokumentacije i izrada izveštaja o stanju robe na lageru;
  • Održavanje čistoće van i u magacinskom prostoru; 
  • Obavezno poštovanje i primena procedure i standarde vezane za kvalitet, bezbednost hrane, bezbednost i zaštitu zdravlja i zaštitu životne sredine i kao i sve druge standarde u fabrici;
  • Izvršavanje planom predviđenih poslova ekonomično, stručno i kvalitetno uz poštovanje propisanih mera zaštite na radu i zaštite od požara i čuvanje imovine Društva.

Zahtevi pozicije: 

  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u proizvodnoj industriji;
  • Znanje MS Office paketa, posebno Excel-a (napredni nivo);
  • Znanje engleskog jezika je prednost;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Profil kandidata:

  • Izražene organizacione i komunikacione veštine;
  • Odgovornost i tačnost u radu;
  • Preciznost, poštovanje rokova i zadatih ciljeva;
  • Proaktivna osoba sa pozitivnim stavom;

Benefiti:

  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj;
  • Rad u dinamičnom timu i prijatna radna atmosfera;
  • Dodatna obuka;
  • Podrška kolektiva/kolega.

Prijavom na oglas dajete saglasnost za čuvanje i obradu Vaših podataka u bazi podataka poslodavca narednih 12 meseci. Ovim putem Vas obaveštavamo da će se Vaši podaci koristiti isključivo u svrhu selekcije kandidata.

Zahvaljujemo svim kandidatima koji su izdvojili vreme da učestvuju na ovom konkursu.

Industrija skroba Jabuka d.o.o. Pančevo zadržava pravo da pozove samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Industrija skroba Jabuka d.o.o.

    Mi, Industrija skroba "Jabuka" , smo fabrika sa najdužom tradicijom na Balkanu  u mokroj preradi kukuruza. Deo smo afirmisanog Almex sistema, gde se neguje pozitivna atmosfera i kolegijalni odnosi, a znanje i iskustvo rado dele. Na lokaciji u okolini Pančeva, prerađujemo kukuruz vrhunskog kvaliteta sa bogatih kukuruznih polja Južnog Banata u isto tako visoko kvalitetne proizvode koje plasiramo prvenstveno na domaćem tržištu proizvođačima u konditorskoj i prehrambenoj indurstiji, a prateće proizvode…

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?