LPP Serbia d.o.o. logo

Prodavac za Reserved brend

LPP Serbia d.o.o.

Beograd, Prikaži adrese

28.10.2025.

  • 11 izvršilaca
  • ugovor
  • puno radno vreme
  • 1. i 2. smena

Kompanija LPP S.A., osnovana 1991. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih lanaca na svetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s pet vlastitih prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito). Zapošljavamo više od 27.000 ljudi u gotovo 40 zemalja sveta u prodajnoj mreži koja se prostire na 3 kontinenta.

Ukoliko tragaš za poslom na kome možeš da stekneš iskustvo u internacionalnom okruženju i kompaniju koja će podržati razvoj karijere u industriji mode i prodaje, imamo odličan posao za tebe! 

Za naš prepoznatljiv brend Reserved u potrazi smo za kandidatima za poziciju Prodavac, sa iskustvom u prodaji, kao i za onima koji žele da steknu isto.

Mesto rada:

  • Beograd - TC Beo, Ada Mall, Knez Mihailova 

TVOJE KLJUČNE ODGOVORNOSTI:

  • Aktivna pomoć kupcima u odabiru modnih proizvoda
  • Održavanje urednosti prodajnog prostora i dopuna polica
  • Briga o vizuelnom izgledu radnje
  • Rad na kasi

KANDIDAT KAKVOG OČEKUJEMO: 

  • Ima završeno najmanje srednjoškolsko obrazovanje bilo kog stepena ili usmerenja
  • Radno iskustvo u maloprodaji će biti tretirano kao prednost
  • Odlične komunikacijske veštine
  • Pozitivan pristup radu
  • Spremnost za rad u smenama, što podrazumeva i večernje sate, rad vikendom i praznicima

MI NUDIMO:

  • Radno vreme 40h nedeljno
  • Dva slobodna dana nedeljno
  • Rad u jednoj od globalno najuspešnijih kompanija u tekstilnoj industriji
  • Konkurentne uslove zaposlenja
  • Pozitivno radno okruženje i mogućnosti napredovanja
  • Privatno zdravstveno osiguranje za zaposlene sa ugovorom na neodređeno vreme
  • Program podrške zaposlenima  - benefit koji podrazumeva besplatnu psihološku, pravnu i finansijsku podršku našim zaposlenima

Ukoliko želiš da nam se pridružiš i imaš neophodne kvalifikacije za ovo radno mesto, pozivamo te da nam pošalješ svoj CV.  

Kontaktiraćemo samo kandidate koji budu ušli u najuži izbor.

    LPP Serbia

    LPP S.A. je multinacionalna kompanija koja uspešno posluje kroz poznate brendove kao što su RESERVED, Cropp, House, MOHITO i Sinsay. Osnovana 1991. godine, u gradu Gdanjsk u Poljskoj, predstavlja jednog od lidera u oblasti modne industrije i tekstila u svetu. Kroz vreme kompanija se širi i otvara nove objekte u gradovima na prostoru Evrope, Azije i Afrike, te sa ponosom možemo da kažemo da se danas naši brendovi prodaju u gotovo 40 zemalja i da zapošljavamo 30.000 zaposlenih širom sveta.…

    Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.