D.S. Inženjering d.o.o. logo

Serviser LIEBHERR autodizalica

D.S. Inženjering d.o.o.

Beograd, Industrijska 18, Vrčin

12.02.2026.

  • 2 izvršioca
  • ugovor
  • puno radno vreme
  • dostupno studentima
  • Obaveštenje o pregledu prijave

(Beograd, Vrčin)

O nama:

D.S. Inženjering je ekskluzivni zastupnik vodećeg svetskog proizvođača građevinske opreme LIEBHERR za kompletan program: mašine za niskogradnju, bagere na gusenicama i točkovima, utovarivače buldozere, visokogradnju – kranove, građevinske i toranjske, mobilne dizalice, mašine za fundiranje, mašine za industrijsku upotrebu (otpad i drvo), fabrike betona i reciklaže, betonske pumpe i mašine za rudarski program.

Pored proizvoda iz celokupnog programa konstrukcionih, rudarskih i mašina za rad sa zemljom, nudimo i originalne rezervne delove, istovremeno vodeći računa da obezbedimo kvalitetan servis, koji izvode serviseri redovno obučavani u fabrikama.

Verujemo da su ljudski resursi strateški kapital svake kompanije, te podstičemo profesionalno usavršavanje i timski rad.

Opis posla:

  • Redovno servisiranje dizalica prema uputstvu proizvođača LIEBHERR
  • Popravka dizalica  i sklopova na terenu i u servisu
  • Dijagnostika uz pomoć računarskih aplikacija i različitih mernih alata
  • Pronalaženje kvarova i popravka mehaničkih sklopova, elektro, hidraulicnih i pneumatskih instalacija dizalica
  • Korišćenje servisne dokumentacije (katalozi rezervnih delova, sheme i uputstva za servisiranje)
  • Puštanje u rad i obuka operatera
  • Sklapanje i montaža većih kranova
  • Pravovremeno i pedantno popunjavanje radnih naloga, dostavljanje overenih otpremnica za ugrađene delove i materijal
  • Potrebna spremnost za putovanja u Nemačku na stručna usavršavanja

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum 2 godine iskustva u servisiranju i održavanju mašina
  • Poznavanje mehanike, poželjno poznavanje elektronike i hidraulike
  • Poznavanje rada na računaru - osnovno poznavanje Windows, Office
  • Osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Iskustvo u dijagnostici, popravkama, zameni komponenti i garancijskim radovima.
  • Sposobnost čitanja i razumevanja šema i tehničkih crteža.
  • Veoma dobre komunikacione veštine – sposobnost da se složene tehničke informacije prenesu jasno i sažeto.
  • Odlično poznavanje rada na računaru i programa iz Microsoft Office paketa, kao i dobro znanje engleskog jezika.

Naša ponuda:

  • Stabilan posao i redovna primanja prema Zakonu
  • Konkurentna zarada i dodatne beneficije
  • Godišnji bonus
  • Radna nedelja od 5 dana, slobodan vikend i državni praznici
  • Rad sa vrhunskom opremom i alatima
  • Kompletno odelo i zaštitne cipele za servisera vrhunskog nemačkog brenda
  • Stručno usavršavanje (u zemlji i Nemačkoj) i napredovanje
  • Sistematski pregled
  • I još mnogo toga!

Napomena pre prijave:

  • Dobrodošli su i kandidati koji su spremni na preseljenje.

    D.S. INZENJERING

    Industrijska 18, Vrčin, Beograd, Srbija

    PIB: 100134986

    Matični broj: 07547218

    Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.