Konkurs je istekao.

Mehaničar

Forma Ideale d.o.o.

Kragujevac, Save Kovačevića 56

30.05.2024.

Kompanija World Glass d.o.o., povezano pravno lice kompanije Forma Ideale d.o.o., raspisuje konkurs za radno mesto: Mehaničar

Nudimo Vam:

  • odlične uslove rada i beneficije;
  • kontinuirano usavršavanje kroz obrazovne procese i rad sa ljudima;
  • mogućnost razvoja profesionalne karijere;
  • dinamično i podsticajno okruženje

 Opis posla:

  • podešava tehničko - tehnološke parametre opreme ili mašine, nakon obavljenih servisnih intervencijama ili remonta u skladu sa uputstvom za  rukovanje i održavanje, samostalno ili u saradnji sa operaterom ili rukovaocem mašine ili opreme.
  • samostalno obavlja primopredaju funkcionalne i tehnološke ispravnosti mašine ili opreme sa ovlašćenim licima, za primopredaju, organizacione  jedinice kojoj mašina ili oprema pripadaju.
  • isključuje rad kompresora, i ostalih mašina u slučajevima kada su radni parametri iznad dozvoljenih (radne temperature, pritisci, mehanička oštećenja), koji mogu predstavljati opasnost po zdravlje zaposlenih ili imovinu Društva
  • zaustavlja rad zaposlenih na mašinama ili  opremi, kada utvrdi da isti obavljaju radne zadatke na takav način da mogu ugroziti svoje ili zdravlje drugih zaposlenih ili rade na opremi na kojoj su neovlašćeno isključeni ili su van funkcije bezbednosni sistemi
  • na pisani zahtev odgovornih lica procesa u sektoru, mogu staviti van funkcije sigurnosne elemente na mašini ili opremi, kada utvrde da su preduzete dodatne mere kojima se obezbeđuje rad bez opasnosti po zdravlje zaposlenih ili imovinu Društva;
  • po nalogu odgovornog lica, u vanrednim situacijama, isključuje napajanje objekta električnom energijom isključivanjem glavnih razvodnih ormana  i postupa u skladu sa uputstvom za vanredne situacije
  • samostalno obavlja tekuće održavanje mehaničkih sklopova, pneumatskih i hidrauličnih instalacija
  • obavlja probni rad mašina i opreme, vrši primopredaju ispravnosti istih sa odgovornim licima organizacione celine
  • kontroliše preventivno održavanje koje sprovode operateri na mašinama  i opremi u toku rada i o tome izveštava rukovodioca službe za održavanje
  • održava i vrši periodične preglede prema kalendaru održavanja i učestvuje u sprovođenju godišnjih remonta, redovnom ili vanrednom servisu mašina, kompresorske stanice i trafostanice.
  • obavlja primopredaju smene
  • prijavljuje neispravnosti uočene u toku primopredaje rukovodiocu službe za održavanje ili inženjeru održavanja, pre početka rada
  • obavlja tekuće održavanje (čišćenje), na kraju rada čisti radni prostor radionice i prostor ispred radionice prema pisanom uputstvu
  • po nalogu rukovodioca službe ili inženjera održavanja obavlja popravke na objektima poslodavca: bravarske radove, popravke sanitarnih čvorova, zaštitnih ograda, vrata, prozora, kapija, bravarskih poslova na transportnim sredstvima – kamionima i dostavnim vozilima i sl.
  • Vrši obuku i upoznavanje novozaposlenih sa svim poslovima koje  treba da obavljaju na radnom mestu na koje su raspoređeni ili primljeni u radni odnos (sprovodi Program obučavanja.

Uslovi za prijavu:

  • IV/V stepen stručne spreme;
  • minimum 3 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji;
  • orijentisanost na ciljeve i sposobnost timskog rada.

Iskoristite idealnu šansu, postanite deo našeg tima.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti, neće biti uzete u razmatranje.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Forma Ideale doo

    Forma Ideale doo

    Forma Ideale je kompanija specijalizovana za serijsku proizvodnju pločastog i tapaciranog nameštaja, prepoznatljivog na tržištu po svom savremenom dizajnu, funkcionalnim karakteristikama i kvalitetu. Kompanija je osnovana 1995. kao porodična firma SZTR EL-EN, a 2004. godine menja organizacionu strukturu…

    Beneficije

    • Obuke, konferencije
    • Nagrade, bonusi, pokloni
    • Edukacija, profesionalni razvoj
    • Porodica i roditeljstvo
    • Zdravlje
    • Obezbeđena oprema za rad
    • Program mentorstva
    • Kompanijski popusti

    Direktan link do oglasa