Konkurs je istekao.

Robno materijalni knjigovođa

Dr. Max

Beograd

26.06.2024.

ugovor puno radno vreme

Dr.Max je vodeći lanac apoteka u Centralnoj Evropi. U svakoj zemlji u kojoj smo prisutni, Dr.Max je posvećen unapređenju nivoa zdravstvene zaštite obezbeđujući pristup širokom asortimanu lekova i apotekarskih usluga.

Stalno se razvijamo i odlučni smo da ponudimo najbolje što postoji u farmaceutskom svetu.

Trenutno tražimo kandidata za poziciju:

Tražimo motivisane i odgovorne knjigovođe da se pridruže našem dinamičnom timu. Ukoliko ste analitični, precizni i posvećeni detaljima, ovo je prava prilika za vas!

Tvoja zaduženja bi bila:

  • Knjiženja faktura dobavljača i izrađivanje kalkulacija;
  • Izrađivanje knjižnih zaduženja za dobavljače;
  • Kontaktiranje sa dobavljačima u cilju ažuriranja dokumentacije;
  • Vođenje evidencije knjige ulaznih faktura;
  • Pružanje podrške i obučavanje zaposlenih u apotekama vezano za obradu faktura.

Šta očekujemo od kandidata:

  • Radno iskustvo: minimum 6 meseci na sličnim poslovima
  • Stručna sprema: IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računar i MS Office paketu (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Poznavanje engleskog jezika: niži ili srednji nivo

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Dr.Max

    Ko smo mi? Dr.Max Srbija je deo međunarodnog lanca apoteka pod istoimenim brendom, koji je prisutan na tržištu Centralno-istočne Evrope od 2005. godine. Nakon dostizanja liderske pozicije u Češkoj Republici, Poljskoj i Slovačkoj sa više od 2300 otvorenih apoteka, Dr.Max dolazi i na tržište Srbije sa ciljem da doprinese daljem razvoju tržišta apoteka i da svojom ponudom i uslugom unapredi opšti kvalitet života. Svakog dana oko 350.000 kupaca poseti jednu od naših modernih apoteka u Češkoj, Slovačkoj,…

    Iskustva zaposlenih

    "Posle 15 godina rada u apoteci, u jednom sistemu, mislila sam da je moj profesionalni put već definisan, pozicija koju sam imala je bila dobra i zadovoljavala je zahteve koje sam imala kao farmaceut. ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • Sport i rekreacija
    • Obezbeđena oprema za rad
    • Edukacija, profesionalni razvoj
    • Program mentorstva
    • Fleksibilno radno vreme
    • Rad od kuće
    • Nagrade, bonusi, pokloni

    Direktan link do oglasa