Konkurs je istekao.

Supervizor prodaje

Bomax d.o.o.

Više regiona

04.12.2020.

“BOMAX” d.o.o. je domaća firma sa 28 godina uspešne poslovne tradicije.

Predstavlja jednog od vodećih uvoznika i distributera građevinskog materijala, rasvete i proizvoda za opremanje kupatila.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti sada Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Više regiona Srbije: Vojvodina, Beograd (širi), Istočna Srbija, Centralna, Zapadna i Južna Srbija

OPIS POSLA:

  • Organizuje i nadzire prodajni tim na dodeljenoj mu teritoriji;
  • Vrši obuku prodajnog tima i prati rezultate izvršene obuke;
  • Svakodnevno je prisutan na određenom delu svoje teritorije gde prati i kontroliše rad predstavnika prodaje i ukazuje na propuste u radu;
  • Podstiče obim prodaje tako sto razvija već postojeće kupce i obezbeđuje nove kupce na dodeljenoj teritoriji;
  • Posećuje kupce, planira razvoj postojećih kao i razvoj celokupne teritorije;
  • Analizira dnevno rad prodajnog tima na dnevnim sastancima;
  • Upoznaje manadžment sa rezultatima rada prodajnog tima, kao i sa svim preduzetim i planiranim akcijama na dodeljenoj teritoriji;
  • Obezbeđuje uspešnost u ostvarivanju zadatih ciljeva prodaje i naplate.

USLOVI:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Minimum 2 godine relevantnog radnog iskustva
  • Preciznost, odgovornost i analitičko razmišljanje
  • Visok nivo organizacionih sposobnosti
  • Poznavanje tržišta
  • Poznavanje MS Office (Word, Excel)
  • Profesionalna komunikacija i vestina prezentovanja

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    BOMAX

    BOMAX je osnovan 1992. u Subotici, uz viziju pružanja najboljeg od trgovine. Kao osnovni motiv, BOMAX je od početka vođen sloganom – “Od ideje do krova”. BOMAX je prešao dug put od male porodične firme do lidera u trgovini, uvoza i distribucije građevinskim materijalom. Sve što radimo i stvaramo, vođeno je željom da se pravovremeno i efikasno ispune svi zahtevi naših kupaca i poslovnih partnera.  Naša misija je pre svega da našim partnerima…

    Direktan link do oglasa