Pravnik odgovara

Ukoliko imate nedoumicu ili problem iz oblasti radnog prava i zapošljavanja, naš pravnik je tu da vam pomogne. Preporučujemo vam da prethodno pogledate da li je isto ili slično pitanje već postavljeno, pretragom pitanja prema ključnoj reči ili oblasti.

Najnovija pitanja

Srazmeran godišnji odmor

Poštovani zanima me ako sam u radnom odnosu godinu dana bez prestanka bez dana korišćenja godišnjeg odmora s tim što mi se radni odnos završava bolovanjem od mesec dana je l' imam prava na odmor koji nisam godinu dana koristila

Poštovani, 

U navdenom slučaju imate pravo na srazmeran godišnji odmor s obzirom da Vam prestaje radni odnos. Srazmeran GO se računa tako što se zaposlenom prvo utvrdi  dužina godišnjeg odmora za godinu dana (prema kriterijumima iz akta poslodavca a zakonski minimum je 20 radnih dana). Prethodno utvrđen broj dana se podeli sa brojem meseci u godini, i tako…

Kategorija pitanja: Godišnji odmor i druga odsustva | postavljeno: 15.06.2026

Otkaz od strane poslodavca

Osoba je radila u skoli kao radnik obezbedjenja na neodredjeno vreme. Prosle nedelje je dobio otkaz zbog kasnjenja na posao (vise puta je kasnio ali se javljao kolegama), bez prethodnog upozorenja. Sta se moze uciniti?

Poštovani, 

Ukoliko je zaposleni dobio otkaz ugovora o radu zbog nepoštovanja radne discipline, poslodavac je bio u obavezi da mu pošalje upozorenje pred otkaz ugovora o radu i da mu ostavi  rok od najmanje 8 dana da se izjasni na navode iz upozorenja. Ukoliko poslodavac ne dostavi upozorenje zaposlenom, otkaz ugovora o radu je nezakonit.…

Kategorija pitanja: Prestanak radnog odnosa i otpremnina | postavljeno: 11.06.2026

Novčana naknada

Ovako. Moj suprug je radio 5 godina u jednoj firmi gde je potpisao sporazumni raskid ugovora i odmah presao u drugu firmu gde je nakon 6 meseci dobio otkaz kao tehnoloski visak. Da li ima prava na novcanu naknadu u birou za zaposljavanje jer tamo su mu usmeno rekli da nema pravo jer je u prvoj firmi dao sporazumni otkaz. Ne razumem zasto je to tako jer on ima dosta radnog staza i kakve veze ima…

Poštovani, 

 Vašem suprugu je  radni odnos prestao sporazumom (njegovom voljom) i nema pravo na novčanu naknadu dok ponovo ne ispuni uslove iz čl. 66 Zakona o zapošljavanju i osiguranju za slučaj nezaposlenosti kojim članom je propisano da je potrebno da je lice osigurano  najmanje 12 meseci neprekidno ili s prekidima u poslednjih 18 meseci.…

Kategorija pitanja: Obračun i isplata zarade i drugih primanja | postavljeno: 11.06.2026

Ostalo

Postovani, da li poslodavac ima pravo da mi pise godisnji odmor ako u toku radne nedelje odluci da je neki dan neradan jer nemamo materijal za rad?

Poštovani, 

Poslodavac ne može da postupa na način kako ste naveli. Ukoliko krivicom poslodavca ne možete da radite taj dan onda bi on trebalo da Vam da plaćeno odsustvo. 

Kategorija pitanja: Ostalo | postavljeno: 11.06.2026

Ostalo

31.07 2026 mi stice ugovor o radu na odredjeno vreme ,ja ne zelim da ga produzim da bih ostvarila naknadu da biroa da li poslodavac u resenju o prestanku radnog odnosa moze da naznaci da ja nisam htela da prihvatim produzetak ugovora i time gubim pravo na naknadu sa biroa,hvala.

Poštovani, 

Ne može. Najavite blagovremeno poslodavcu da ne želite produžetak ugovora o radu i imaćete pravo na novčanu naknadu kod NSZ. 

Kategorija pitanja: Ostalo | postavljeno: 11.06.2026

Ostalo

Poštovanje Radim u firmi koja je u zadnjih par meseci ozbiljno počela da kasni sa platama, ne samo meni, svim zaposlenima, po mesec i po smo u zaostatku.. Prijavila sam inspekciji, dobila odgovor da mogu da reaguju ako nije isplaćena uopšte, a ovo kašnjenje eto nije do njih, takođe tražila sam anonimno, inspekcija je i rekla ko je prijavio i čak moj mail pokazala poslodavcu.. Zanima me, da li zaista…

Poštovani,

Inspekcija rada ima i te kako pravo i obavezu da podnese prekršajnu prijavu protiv poslodavca i odgovornog lica zbog neisplaćivanja zarade u zakonskom roku. Novčanom kaznom od 800.000 do 2.000.000 dinara kazniće se za prekršaj poslodavac sa svojstvom pravnog licaako nije isplatio zaradu u novcu. Inspekcija…

Kategorija pitanja: Ostalo | postavljeno: 11.06.2026

Ostalo

Poštovani, radim u vojnozdravsvetnoj ustanovi na orl odeljenju. Od 1.4. sam ukljucenja u dezurstva bez naredjenja i resenja na objedinjenom ocnom i orl odeljenju. Uprkos prigovorima koje sam pisala upravi da nemam kompetencije ni obuku za rad sa hitnim ocnim stanjima takav rad se i dalje nastavlja koji bi bili moji dalji koraci? Srdacan pozdrav

Poštovani, 

Niste u obavezi da postupite po nalogu poslodavca ukoliko navedeno nije u opisu Vašeg posla za koji ste zaključili ugovor o radu. Savetujemo Vam da uputite  pismeni zahtev (putem pisarnice kako biste imali dokaz o prijemu) upravniku ustanove ili načelniku sektora, u kojem tražite da Vam se izda pismeno rešenje ili naređenje…

Kategorija pitanja: Ostalo | postavljeno: 11.06.2026

Jubilarna nagrada

Poštovani, za jubilarnu nagradu računaju se godine rada u radnom odnosu. Da li se računa i periodu proveden na birou za zapošljavanje kada se od biroa prima naknada (jer se taj staž računa u ukupan radni staž). Hvala.

Poštovani, 

Vreme koje ste proveli kao nezaposleno lice na računa se u jubilarnu nagradu. 

Kategorija pitanja: Obračun i isplata zarade i drugih primanja | postavljeno: 11.06.2026

Penzija

Poštovani, da li žene mogu ove godine , 2026, u prevremenu starosnu penziju sa 39 god i 6 meseci staža, i 63, god i 11 meseci starosti, bez obzira na umanjenje penzije. Hvala

Poštovani, 

Vi u 2026. godini ispunjavate sve uslove i možete otići u penziju, ali ne u prevremenu, već u punu redovnu starosnu penziju. 

Kategorija pitanja: Doprinosi za penzijsko i invalidsko osiguranje i prava penzionisanih lica | postavljeno: 11.06.2026

Godišnji odmor

Poštovani, imam pitanje za kolege u vezi godišnjeg odmora. Naime, oboje su na bolovanju, jedan zbog zdravstvenih problema, a drugi zbog povrede na radu. Ne zna se kada će zaključiti bolovanje. Da li njima ističe pravo na korišćenje odmora II deo od prošle godine, ako ne iskoriste do kraja juna i da li mogu tražiti da im se isplati? Unapred hvala!

Poštovani, 

Odgovor je: da, nemaju pravo nakon 30 juna da iskoriste GO za prethodnu godinu po zakonu, osim ako se sa poslodavcem sporazumeju drugačije. Takođe nemaju pravo ni na naknadu štete za taj period. 

Kategorija pitanja: Godišnji odmor i druga odsustva | postavljeno: 11.06.2026
Svi odgovori Infostudovog pravnika su informativne i orijentacione prirode. Pre preduzimanja konkretnih pravnih aktivnosti savetujemo da kontaktirate svog advokata ili drugu pravnu instituciju. Infostud ne odgovara za postupke posetilaca koji uslede iz upotrebe pravnih saveta objavljenih na poslovi.infostud.com. Ukoliko čitate odgovore starijeg datuma, uzmite u obzir da je u međuvremenu moglo doći do promena propisa u oblasti radnog prava.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email [email protected].